Sastanak s vjerskim službenicima

Sastanak s vjerskim službenicima

Pogoršana epidemiološka situacija na području naše općine bila je tema današnjeg sastanka održanog u Velikoj sali Gradske vijećnice. Sastanku su prisustvovali Nada Ćulap, općinska načelnica i zapovjednica Općinskog stožera civilne zaštite, Jozo Agatić, načelnik Stožera, Mato Mišković, načelnik Policijske uprave Odžak, Marko Barukčić, član Stožera, Juro Brašnjić, član Stožera, i vjerski službenici s područja naše općine.

S obzirom na činjenicu da je u posljednje vrijeme došlo do pogoršanja epidemiološke situacije, većeg priljeva pacijenata u zdravstvenu ustanovu, većeg broja umrlih i povećanja broja oboljelih od koronavirusa, a sukladno zaključcima s prve izvanredne sjednice Općinskog stožera održane 23. 4. ove godine, razgovaralo se o potrebi koordinacije i suradnje u provedbi propisanih mjera radi sprječavanja zaraze i širenja koronavirusa.

Priopćenje za javnost Općinskog stožera civilne zaštite

Ukupan broj osoba kod kojih je potvrđen koronavirus na području općine s današnjim danom je 580, uspješno se oporavilo njih 436, preminulih je 39, a 105 je trenutno aktivnih slučajeva.

Image

GRADOVI I OPĆINE, PRIJATELJI ODŽAKA

VUKOVAR, REPUBLIKA HRVATSKA

Image

VALDENGO, REPUBLIKA ITALIJA

Image

ROASIO, REPUBLIKA ITALIJA

Image

RUGVICA, REPUBLIKA HRVATSKA

Image

 

Trg Bosne i Hercegovine,

76290 Odžak

Telefonska centrala:
031 761 016, 031 761 027
063 776 729, 063 390 531
Fax: 031 711 100

Matični ured:
031 761 480